חברתינו מתמחה ב-

פיקוח בניה יסודי
ובדק בית מקצועי

וואטסאפ

חייג אלי

אל האתר

פייסבוק

שמור כאיש קשר

שלח מייל

בונוס בשווי ₪1000

סריקת החלל במצלמה טרמית

מ.א אחזקות פיקוח ובדק בע'"מ הינה חברה מקצועית עם נסיון רב בשנים, משנת 2003 אנו מעניקים שירותים כגון: פיקוח בנייה,בדק בית, איתור נזילות, כתיבת דוחות לבית משפט ועוד. בנוסף חברתנו מעניקה כבר שנים רבות עבודות שיפוצים בהיקפים גדולים לכן היתרון המובהק שלנו הוא שאנחנו מכירים את כל הבעיות הקיימות, ואצלינו הקבלן לא יוכל לעבוד בצורה לא מקצועית ולא תקינה.

חברת מ.א אחזקות פיקוח ובדק בע"מ נוסדה על מנת לתת שירותים איכותיים לאנשים וחברות שמחפשים איכות ללא פשרות וצוות מיקצועי ואיכותי
אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך הן בפן המקצועי והן בפן הביצועי.

חברתנו עובדת בשיטה הוגנת לפי הסכם מפורט וברור בדיוק לפי דרישת הזמנת עבודה אצלנו לא מוסיפים עלויות נוספות מעבר להסכם שנחתם ואנו עובדים בשקיפות מלאה עם לקוחותינו, וחוסכים להם מאות אלפי שקלים.

חברתנו מספקת חומרי גלם איכותיים בלבד בעלי תו תקן, אנו לעולם לא מתפשרים באיכות החומרים.
חברתנו עובדת רק על פי חוק חשבונית מס על כל עבודה וביטוח צד ג.

חברתנו מעניקה שירותי פיקוח בנייה וליווי צמוד משלב בחירת הקבלן ובדיקת הצעת המחיר והמשך ליווי הלקוח בכל התהליך השיפוץ. אנו מעניקים פיקוח קפדני על העבודה ועל החומרים ואנו עובדים לפי תקנים בינלאומיים מחמירים. אנחנו נדאג לך לחיסכון מרבי ובנוסף לאיכות עבודה ברמה הגבוה ביותר.
בנוסף אנו נדאג שהקבלן ועובדיו ינהגו לפי חוקי הבטיחות.
במהלך השנים חברתינו נתנה שירות למאות לקוחות מרוצים אשר ניצלו מבעיות ותקלות חמורות עקב הפיקוח מקצועי היסודי והקפדני של חברתנו, ובכך חסכו לעצמם אלפי שקלים.
בתקופה הזאת במיוחד אסור לותר על מפקח בנייה, הסכום של הלווי הינו זעום ביחס לחיסכון ולתמורה שהלקוח מקבל. 

רוצים לחסוך הרבה מאוד כסף, אינסוף דאגות והמון כאב ראש? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם ולהיות האיש קשר שלכם אל מול הקבלן, אנו בעלי נסיון עשיר אשר יחסוך הרבה מאוד כסף על ידי בחירת אנשי מקצוע מתאימים, ספקים וחומרי גלם איכותיים במחירים טובים, וחיסכון שמגיע לעשרות אלפי שקלים.

כמו כן אנו מעניקים ליווי ושיפוץ דירות על מנת לדאוג ללקוחותינו ולדאוג שכל העבודה תבוצע לפי התקן וברמה גבוהה. לחברתנו ניסיון של שנים רבות בתחום השיפוצים אינסטלציה ואיטום אשר יעניק לכם הגנה מלאה מבעיות בעתיד.

חברת מ.א אחזקות מספקת שירותי שמאות פרטית והנדסה למגזר הפרטי והעסקי אנו מתמחים בתביעות של נזקי נזקי מים, שריפוץ, פריצות  ועוד.אנו יכולים לתת הערכת שווי רכוש מדויק וענייני.
יש לנו את כל הכלים הניסיון והידע לטפל ושרת את האינטרסים שלכם.

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה על ידי בעל מקצוע אחראי ומנוסה, נבדוק רטיבויות אפשריות ונזילות עם כלי עבודה חדשניים ביותר. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. 

בדק בית אצלנו יחסוך לכם הרבה כסף ואינסוף דאגות. אנחנו נהיה העין המקצועית שלכם לפני קבלת המפתח

אנו מעניקים חוות דעת לפני קנייה שכוללת בדיקה מקיפה אשר תיתן לכם אפשרות לדעת על המצב האמיתי של הנכס בו אתם מעוניינים.

חברתנו מתמחת באיתור נזילות ובעיות איטום הן במצלמה תרמית והן במכשור המתקדם בשוק.

הסמכות מפקח בכיר למניעת ליקויי בניהB.Q.M
מנהל מערכות אינסטלציהH.D.P.E
מאתר נזילות וסוקר תרמי מוסך חבר באיגוד המאתרים הישראלי
עד מומחה לכתיבת חוות דעת קבילה לבתי משפט
שמאי רכוש מקצועי
חבר באיגוד הקבלנים